Naše společnosti

TOS Hostivař

Společnost TOS Hostivař s.r.o. má široký výrobní program, od velkých brusek na válce a hřídele, až k malým univerzálním hrotovým bruskám.

TOS GEAR

Nabízí CNC kovoobrábění dle dodané dokumentace zákazníkem – realizaci kusové a malosériové výroby. Obrábění oceli různých jakostí, výkovků, výpalků a odlitků.

RM Industry

Mezi zákazníky převažují výrobci obráběcích, tvářecích a těžebních strojů a zařízení kterým zajišťuje dodávky strategických dílů jako jsou např. odlitky hlavních nosných soustav strojů, výkovky hřídelí, ozubená kola pro převodovky a mnoho dalšího.

3iD

Zákazníkům nabízí komplexní řešení od vývoje až po realizaci strojů. Profesionální řešení od návrhu přes konstrukční zpracování až po výrobu a montáž prototypu.

DISTRIBOX

Distribox je chytrým výdejním boxem na potraviny a nákupy. Umožňuje bezkontaktní výdej zboží a respektuje současné trendy on-line nákupů.

Zde používají naše stroje a produkty

Exportujeme do celého světa

Spolupracujeme s významnými obchodními partnery v celém světě. Výrobky a produkty ze všech společností RM Holdingu prodáváme do zemí v Evropě, Asii a Americe. Současně jsou našimi významnými partnery také výrobní a obchodní společnosti v České republice.

 

Kontaktní informace

Adresa

Týn 639/1, Staré Město
110 00 Praha

IČO

03123952

Napište nám